یک روز مداخله جویانه (قسمت دوم)

در ادامه قسمت اول متن در نشریه ی شماره 11 .

سکوت همه جارو فرا گرفت ، البته ، الآن حالم خوبه اما هوام ، هنوز بارونی میزنه . سوار که شدم از راننده پرسیدم : تو میدونی انجمن فعالان مداخله‌گر کجاست ؟؟؟  گفت : مگه نمی دونی ، همه هواپر ها اونجا عضویت دارن !!! آخه مگه میشه یه هواپر عضو انجمن مداخله گران نباشه؟! تو راه که بودم با راننده بحثم شد . راستی ، شما خبر داشتین که دلار دنیاگیری 14،200 اوف اعلام شده یا اینکه ، چه چیزی سبب پاچیدگی لایه ازن شده بوده ؟!

من که خبر نداشتم ، راننده هه می گفت !!! خدا وکیلی ، عجب مداخله گر خوبی بود ؛ در هیچ موردی اطلاع نداشت و درباره همه موارد ی ، نظامی ، اقتصادی ، پزشکی ، علمی و. نظر می داد !!! حواسمون گرمه صحبت بود که گارد هوایی ، راننده رو به دلیل صحبت هنگام رانندگی ، 500 اوف جریمه کرد . نزدیکای برج انجمن بودیم که جلوی یه چراغ قرمز وایسادیم . یه روبوگدا اومد داشت گدایی می کرد ، نامرد بازیش خیلی طبیعی بود ؛ می گفت که بَچّش آب روغن نداره بخوره ، همه بدنش گرفته ! منم از روی دلسوزی ، بهش 10 اوف دادم .

بی تربیت ، پول رو نگرفت . گفت برو با این پولی که میدی ، خودت گدایی !!!

به برج انجمن که رسیدیم راننده گفت ، رفع زحمت میکنی یا رفع زحمتت کنم . مردم اعصاب ندارنا . خوب ، تقصیر خودش بود که با من کل انداخت و گرنه من ادعایی نکرده بودم !!!

حالا ما یه بدبخت رفتیم دم در انجمن ، دیدیم جمعس !!! دیگه هیچی دیگه . حسابی سوززززز داشت !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تـــــــــرنج Matthew Melissa یخچال صنعتی salvage yard نجوا کنگان دانلود بازی وبلاگ ساختمان سازان ایران (نرده استیل,نرده شیشه ای,نرده آلومینیومی,حفاظ استیل,پله استیل,نمای اسپایدر,نمای کامپوزیت) تی اِم تی موزیک سوپر بار